Iniciacijos mokymai

Sukūrė Šarūnas Kaniava
Iniciacijos mokymai

Mokymai-iniciacija “Autentiškas vyras” – tai galimybė išgyventi tas patirtis, kurias turėjome išgyventi vaikystėje su savo tėvu. Tai – naujai patirtas berniuko virsmas vyru. Tai – transformacija, kuri visiems laikams pakeis savęs, kaip vyro, suvokimą; kuri padės pažinti ir priimti savo vyrišką prigimtį bei išgyventi vyriškumo esmę. Būtent išgyventi, patirti, perjausti – o ne suvokti ar suprasti protu.

Kai kam kyla klausimas – kas yra Iniciacija ir kam ji reikalinga? Ką ji duoda?
Pirmiausia svarbu pabrėžti, kad pati šių mokymų forma yra veiksmingiausia tada, kai nėra iki galo atskleidžiama, ko tikėtis, tačiau atsakoma į vidinius klausimus:

Taigi: INICIACIJA – KAS TAI?

Iniciacija į vyrus, tai tam tikras ritualas, kuris įvairiose kultūrose buvo atliekamas labai įvairiomis formomis nuo pat senovės iki šių dienų. Tai yra ritualas, kuris padeda berniukui (net jeigu jam 42 metai) žengti į vyrų pasaulį ir savo vidinėje patirtyje atlikti kokybinį šuolį.

Iniciacija į vyrus gyvuoja įvairiose tradicijose – Žydai turi Bar Mitzvah, Maasai gentyse yra liūtų medžioklės iniciacija, Vnautu yra atliekamas šuolis su virve nuo bokšto. Egzistuoja įvairios iniciacijos formos ir kiekviena jų atlieka tam tikrą funkciją – išugdyti medžiotoją, įveikti vidines baimes ir skausmą ir pan.

Žmonija keičiasi ir tobulėja, todėl keičiasi ir metodai. Todėl yra siūloma iniciacija moderniam žmogui, kuri yra pritaikyta prie šių dienų aktualijų, poreikių ir pasaulio suvokimo.

Koks mokymų formatas?

– Teorinė dalis: 4 vyro archetipai, jų deformacijos, savo situacijos identifikavimas, seksualinės energijos valdymo įvadas, pokalbiai aktualiausiomis temomis – apie tai, kas mums, vyrams, labiausiai „skauda“.
– Praktinė dalis: įvairios meditacijos, drąsos ir švelnumo ugdymas, pykčio išliejimas, atvirumo ir pasitikėjimo praktikos, santykių su tėvais tvarkymo praktikos, seksualinės energijos įvaldymo pradžios pratimai ir kitos praktikos.
– Neformalioji dalis: pokalbiai prie laužo, pasivaikščiojimai, pasisėdėjimai prie arbatos ir pan.
– Iniciacija: iniciacijos į vyrus ritualas.

Mokymai vyks nuošalioje sodyboje vakarų Lietuvoje rugpjūčio pabaigoje (atvažiavimas ketvirtadienį apie pietus, išvykimas sekmadienį).

Mokymų kaina 300 eurų. Pusę sumos dalyvis sumoka iki mokymų, likusią sumą – jei mokymai pateisino lūkesčius.
Į kaina įskaičiuota:
– Gyvenimas ir nakvynė sodyboje;
– Maitinimas visas dienas;
– Mokymams reikalingos priemonės;
– Iniciacijos ceremonija.

Registracija: +370 620 41155 arba s.kaniava@gmail.com
Registracijos patvirtinimui reikalinga pirmoji 50 eurų įmoka.