Atviri susitikimai

Sukūrė Šarūnas Kaniava
Atviri susitikimai

Kartą per mėnesį vykstantys praktiniai-teoriniai užsiėmimai. Pagrindinis tikslas – kokybiškai praleisti laiką vyriškoje aplinkoje ir žengti žingsnius pokyčių link.  Taip pat naujiems nariams susipažinti su mūsų veikla ir nariais.

Ką veikiame?

Atliekame įvairius dinaminius pratimus, medituojame, kalbame rūpimais klausimais, kartais dalinames ir idomia teorija apie įvairius vyro gyvenimo aspektus ( įpročiai, santykiai, vyro pareigos, pinigai ir pan. ), tylime, žvengiame kaip arkliai , mokomės atvirumo ir palaikymo. Kiekvienas sustikimas yra unikalus ir neturi nusistovėjusio šablono.

Kas gali dalyvauti šiuose susitikimuose?

Apribojimų nėra. Dalyvauti gali visi norintys vyrai. Susitikimų metu dažniausiai pusė visų dalyvių yra naujokai, apsilankantys čia pirmą kartą. Atliekamiems pratimams nereikia specialaus pasiruošimo. Meditacijos ir pratimai yra viešai prieinami, vėliau juos galima atlikti ir savarankiškai.

Kas veda šiuos susitikimus?

Susitikimus veda Vyrų rato branduolio nariai, praktikuojantys Džong Juan Čigongo sistemą, Kinų Vaizdinių Mediciną. Atliekami pratimai, meditacijos – visa tai yra darbas su energija. Būtent dėl jos galime pradėti keistis, suvokti naujas žinias. Susitikimų vedėjai patys jau ne vienerius metus skiria daug laiko asmeniniam tobulėjimui, tad pačio renginio metu stengiamasi sąmonę pakylėti aukščiau kasdieninių problemų, pamatyti naują perspektyvą ir žengti augimo keliu.

Apranga: Patogiausia laisva, tinkama dinaminiams pratimams bei pasivaikščiojimui lauke.

Registracija: arba spaudžiant mygtuką „dalyvausiu“ arba PM.

Artimiausias susitikimus rasite Vyrų Ratas FB puslapio renginių skiltyje čia.

Vieta: Vilniaus Universiteto Kairėnų botanikos sodas, Kairėnų g. 43